1 Березня 2019
Новини

Депутату світить тюрма за футбол із терористами – державна зрада

Депутату світить тюрма за футбол із терористами – державна зрада

Слідчі СБУ оголосили підозру в державній зраді одному з депутатів Берегівської районної ради Закарпатської області.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Під час досудового слідства СБУ зібрала докази, згідно з якими депутат райради у червні 2018 року організував участь фейкової «збірної Закарпаття» у так званому чемпіонаті з футболу невизнаних республік.

Правоохоронці встановили, що депутат безпосередньо формував команду з вихідців із Закарпатської області, які тривалий час грали за професійні футбольні клуби різних країн. Він забезпечив їх формою та сприяв широкій інформаційній кампанії турніру, чим створював загрозу національній безпеці нашої держави.

Працівники СБУ з’ясували, що на невизнаному чемпіонаті спортсмени виступали у формі з комбінованим логотипом герба, прапора, контурної карти Закарпатської області в поєднанні з державною символікою сусідньої європейської країни.

Згідно з висновками експертів, емблема фейкової збірної містила символи, які можна розцінити як декларування претензій та посягань на територіальну цілісність України.

Слідчі Управління СБУ в Закарпатській області за навмисні дії депутата районної ради на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності й інформаційній безпеці нашої держави оголосили йому підозру в скоєнні злочину за частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишній регіонал потрапив «на підвал» до бойовиків

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Україна, Політика, суспільство, сбу, кримінал, днр, футбол, кримінал
В тему