1 Березня 2019
Новини

Джордж Мартін відмовився від ролі у «Грі престолів»

Джордж Мартін відмовився від ролі у «Грі престолів»

Автору серії романів «Пісня льоду та полум'я», яка лягла в основу неймовірно успішного серіалу «Гра престолів», запропонували зіграти в одному з епізодів фінального сезону телесаги. Однак Джордж Мартін відмовився від цієї пропозиції.

Про це інформує 112 канал.

Письменник розповів про причини своєї відмови: «Девід і Ден (шоуранер «Гри престолів» Девід Беніофф та Ден Вайсс, - ред.) запросили мене для камео в одному із фінальних епізодів, і я навіть подумував погодитися. Але вирішив, що тільки заради маленької ролі не став би звільняти час, щоби повернутися до Белфаста».

Письменник зараз живе у штаті Нью-Мексико, і на шляху до Північної Ірландії йому довелося би перетнути майже всю територію США і перелетіти Атлантичний океан.

Мартін також нагадав, що він повинен був з'явитися у пілотній серії «Гри престолів». Автор всесвіту Вестероса зіграв одного з гостей на весіллі Деєнеріс Таргаріен і кхала Дрого. Однак пізніше цей фрагмент зі сцени вирізали, і в ефір він не потрапив.

За даними видання, Джордж Мартін зараз сконцентрований на написанні шостої частини своєї саги – роману «Вітри зими». Саме робота над «Грою престолів» і пов'язані з цим події заважали письменнику завершити свою епічну сагу. Відзначимо, що попередня книга «Пісня льоду та полум'я» була опублікована у 2011 році. Всього у циклі Мартін запланував сім книжок. Шоста, імовірно, вийде вже цьогоріч, а коли з'явиться роман «Мрії про весну», поки говорити не доводиться.

Нагадаємо, заключний восьмий сезон «Гри престолів» стартує на американському телеканалі HBO 14 квітня. Його події вже сильно випереджають написані Мартіном книжки. Над створенням сюжету телешоу працюють переважно сценаристи проекту, однак фабулу фіналу описав сам автор.

Телеканал напередодні представив 20 постерів до останнього сезону. Всі вони демонструють персонажів, що сидять на Залізному троні. Саме за нього і точитиметься війна у фіналі шоу. Причому на престолі сидять не тільки представники знатних родин Вестероса – Таргарієни, Ланністери, Старки і Грейджої, але й такі персонажі, як лорд Варіс, Міссандея, Сірий Хробак, Давос Сіворт, Брієнна Тарт, Червона жриця Мелісандра, Пес і навіть Король ночі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від творців «Гри престолів»: з’явилися перші кадри серіалу про Чорнобиль

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Світ, суспільство, джордж мартін, гра престолів
В тему