28 Лютого 2019
Новини

Винник презентував кліп на «Роксолану» із Сумською в головній ролі

Винник презентував кліп на «Роксолану» із Сумською в головній ролі

Приборкувач українських вовчиць Олег Винник випустив драматичне муз відео, в якому з’являються Ольга Сумська та Ада Роговцева.

Український співак Олег Винник, який до Дня закоханих випустив раніше невідому версію свого хіта «Роксолана», представив драматичний кліп на цю композицію, пише «ТСН».

Тема, порушена у відео, актуальна для українців різних поколінь протягом багатьох років.

«Проживаючи за кордоном, я спостерігав безліч доль дівчат, жінок, які і є тими самими «Роксоланами», втім, як і я свого часу. Які залишають Батьківщину з метою заробити, зробити життя своїх близьких удома, в Україні, краще. Мені боляче, коли я думаю про це. І, нарешті, можу показати в кліпі свої переживання», – прокоментував роботу Олег Винник.

Ролик знімали протягом двох днів на шести локаціях. Перед глядачем розгортаються три сюжетні лінії: історії дружини заможного іноземця, офіціантки, няні.

«У нашому кліпі дуже багато емоцій, – каже режисерка Олена Вінярська, з якою Винник зняв уже не одне відео. – Це емоції жінок різного віку, різного соціального статусу, які емігрували за кордон в пошуках "кращої долі"».

У процесі знімань було задіяно десять героїв. Серед них – легенди театру і кіно Ольга Сумська, Ада Роговцева, актриса Віра Кобзар, директор оргкомітету «Міс Україна Всесвіт» Анна Філімонова та інші.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Україна, олег винник, кліп
В тему