27 Лютого 2019
Новини

На півсотні більше: в Україні зросла кількість професій

На півсотні більше: в Україні зросла кількість професій

На українському ринку праці за останні роки з’явилось більше півсотні професій, зокрема, у медичній, будівельній та енергетичній сферах, у хімічній та гірничо-видобувній промисловості, а також у сфері освіти.

Про це УНН повідомили в Центральному апараті Державної служби зайнятості у відповідь на інформаційний запит.

«За останні 2-3 роки, з’явились нові професії у сфері будівництва та енергетики: інженер-консультант, монтажник інженерних систем будівель, майстер монтажу та обслуговування систем відновлюваної енергетики, електромонтер з ремонту та обслуговування сонячних електроустановок», – йдеться у відповіді на запит.

Водночас, за даними Державної служби зайнятості, з’явились нові медичні професії: лікар внутрішньої медицини, парамедик, ерготерапевт, фізичний терапевт, медичний директор, лікар-хірург пластичний, екстрений медичний технік, інструктор з надання першої допомоги.

«Для потреб хімічної промисловості введено 43 нові професійні назви. У гірничо-видобувній промисловості з’явилася нова професія «гірник на допоміжних роботах у шахтах». Ця професія поєднує в собі декілька гірничих професій», – зазначено у відповіді.

А також для забезпечення освіти та виховання дорослих введено професію «андрогог».

Читайте також:

Назвали професії, серед яких найбільше вакансій

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна
В тему

Останні матеріали