27 Лютого 2019
Новини

Націоналісти із фаєрами і «кров’ю» протестують під маєтком фігуранта «оборонного» скандалу

Націоналісти із фаєрами і «кров’ю» протестують під маєтком фігуранта «оборонного» скандалу

Топ-чиновника звинувачують у розкраданнях в оборонній сфері. Під його маєток прийшла молодь із піротехнікою.

У селі Козин Київської області під будинком Ігоря Гладковського, сина відстороненого від посади першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, відбулася акція протесту після оприлюднення журналістського розслідування, фігурантом якого і став Гладковський-молодший, передає «Апостроф».

Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Національного корпусу».

Представники націоналістичних організацій («Національний корпус», «Національні дружини») розкидали перед брамою будинку папірці у вигляді грошей та розлили червону фарбу як «символ крові».

Організатори спочатку заявили, що акція «Розкрадаєш оборонку України – відрубаємо руки» буде мирною, але незабаром представники нацорганізацій почали застосовувати піротехніку, у вікна будівлі жбурляти каміння, а перед входом на подвір’я підпалили штучні гроші, залиті фарбою.

Інформації про постраждалих немає. Поліція склала адмінпротокол про правопорушення. На момент акції ніхто із будівлі, де проходив протест, не вийшов.

Як раніше повідомлялося, один з фігурантів розслідування, перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, звернувся до Головної військової прокуратури і НАБУ із заявою щодо якнайшвидшої перевірки всіх фактів, викладених у журналістському розслідуванні про розкрадання в оборонній сфері, в яких фігурує його син.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, скандал, націоналісти, Корупція, збройні сили україни, Відео
В тему