27 Лютого 2019
Новини

Гурт KAZKA відмовився брати участь у Євробаченні

Гурт KAZKA відмовився брати участь у Євробаченні

Український гурт KAZKA від представлення України на головному конкурсі Євробачення в Ізраїлі.

Про це учасники гурту KAZKA повідомили у своєму Instagram.

Читайте також:

Україна може відмовитися від участі в Євробаченні

Відомі політичні скандали Євробачення

Музиканти зазначили, що їм не потрібна перемога будь-якою ціною, навіть якщо вони хотіли і мали би за честь представляти Україну на Євробаченні в Ізраїлі цього року.

«Наша місія – об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах всiм свiтом», – заявив гурт KAZKA.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах усiм свiтом.

Публикация от KAZKA (@kazka.band)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, Таблоїд, євробачення, kazka, шоу-бізнес
В тему