Рівненські патрульні доставили додому школярку, в якої не було коштів на дорогу додому.
Про це повідомляє прес-служба області.
«Сьогодні в обід до екіпажу, який патрулював на трасі Київ-Чоп звернувся громадянин, який занепокоївся, що по дорозі йде дитина без супроводу дорослих», - йдеться у повідомленні.
Патрульні обстежили вказаний відрізок дороги і виявили дівчинку, яка йшла пішки додому зі школи, яка знаходилась на відстані 10 км.
«12-річна школярка зізналась, що через несправність банкомату не змогла зняти кошти на проїзд», - повідомили в поліції.
Патрульні доставили дівчинку додому в с. Користь і передали матері.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Україні потрібні нові бригади, щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, - Сирський
25 Червня 2026
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
Мережа маркетів «Олів є» запрошує до нового магазину
19 Червня 2026
Реклама







