12 Лютого 2019
Новини

В Одесі звільнили виховательку-садистку: годувала дошкільнят до блювоти і лупцювала

В Одесі звільнили виховательку-садистку: годувала дошкільнят до блювоти і лупцювала

Вихователька одеського дитсадка № 78 позбулася роботи після того, як батьки звинуватили її в рукоприкладстві та насильницькому годуванні дітей.

За словами батьків, раніше вони неодноразово зверталися зі скаргами до завідувачки, але ефекту це не давало, пише «Думская».

«У дитсадку № 78 працює «чудова» вихователька Степанова Віра Миколаївна. Садистське ставлення до дітей для неї норма. Регулярні крики, рукоприкладство і насильницьке годування (до блювоти дитини) для неї норма. Дитина боїться ходити в дитсадок на її зміну. Завідувачка, незважаючи на регулярні звернення, не реагує і робить усе, щоб інформація не вийшла за межі її кабінету», – йдеться в зверненні в Єдиний центр звернень громадян міста Одеси 1535.

https://1535.odessa.ua/

Директор департаменту освіти і науки міськради Олена Буйневич повідомила, що після перевірки завідувачка дитсадка все-таки прийняла рішення про звільнення підлеглої.

«У департамент звернулися батьки, які поскаржилися на те, що методи годування дітей і проведення виховних заходів виходять за межі педагогічної етики, що вихователь примушує дітей приймати їжу. Департамент провів в установі перевірку... Вихователь була звільнена», – зазначила чиновниця.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство
В тему

Останні матеріали