11 Лютого 2019
Новини

В українських школах вивчатимуть про отримання Томосу

В українських школах вивчатимуть про отримання Томосу

Цього року почнуть друкувати шкільні підручники, в яких буде інформація про отримання Україною Томосу про автокефалію.

Про це повідомили у Міністерстві освіти, – пише Інформатор.

«Історія незалежної України вивчається в одинадцятому класі, як раз цього року ми будемо друкувати ці підручники. Як тільки ми отримали Томос про автокефалію УПЦ, я дала доручення внести відповідні зміни до програм з історії України. Вчора було останнє засідання робочої групи і протягом декількох тижнів ми затвердимо нову редакцію програми для 11-го класу наказом МОН. Автори підручників, які будуть друкуватися цього року, повинні будуть це враховувати», – розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Вчителі історії встигнуть отримати докладні методичні рекомендації, оскільки історія незалежної України починає вивчатися приблизно у квітні-травні. Що стосується ЗНО, то блок питань про Томос туди можуть включити не раніше, ніж 2021 року.

«Ми маємо непорушне правило, що до програми ЗНО вносяться зміни не пізніше, ніж за два роки до складання цього тестування. Тобто вже на початку 10-го класу випускники мають певну програму ЗНО, за якою вони будуть здавати тест. Отже, ми цього року обов’язково внесемо зміни до програми ЗНО з історії, але чинними вони стануть тільки для випускників, які закінчуватимуть 11-й клас 2021 року», – пояснила Гриневич.

Читайте також:

Для Закарпаття створили копію Томосу

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна
В тему