7 Лютого 2019
Новини

Коли варто купляти авто за $500 на «євробляхах»

Коли варто купляти авто за $500 на «євробляхах»

Від 500 до тисячі доларів – за таку досить невелику ціну зараз в Україні цілком реально придбати автомобіль.  Ба, більше, це авто буде у досить пристойному стані. Єдиний мінус – на «євробляхах».

Про це пише Авто 24.

Таку низьку вартість автомобілів спровокувала зміна правил розмитнення старих автомобілів в кінці 2018-го року.

Найчастіше за $500-1000 продають автомобілі, розмитнення яких за новими правилами обійдеться в $1000-3000, а то і дорожче. До того ж у них, як правило, є деякі складнощі з документами.

Найчастіше є проблеми з пошуком юридичного власника. Він потрібен для зняття авто з обліку в країні реєстрації і підписання договору купівлі-продажу. Багато автомобілів реєстрували «на фірми», які після того банкрутували або ліквідовувалися.

Виходить, що покупка «евробляхи» з проблемними документами для її подальшої легалізації безглузда. Але є випадки, коли покупка такої машини буде мати сенс.

Набір запчастин

Якщо у вас є 10-15 або навіть 20-річний автомобіль, то зараз саме час знайти для нього донора. Купивши таку ж нерозмитнену машину можна вирішити для себе проблему запчастин. Вельми зручне рішення, але тільки в тому випадку якщо є де зберігати нерозмитнений автомобіль або зняті з нього запчастини.

Новий бізнес

Розбирання авто – досить вигідний бізнес. Нинішня ситуація дає непогані шанси для старту. Маючи 10-15 тисяч доларів, можна легко почати. Кращий спосіб – купити десяток авто однієї марки і моделі, орендувати приміщення для розбирання і зберігання запчастин, і найняти людину, здатну власноруч розібрати автомобіль. Запчастини зручно продавати через онлай-сервіси.

Тюнінг і автоспорт

Для їзди по лісах і болотах, а також для вилазок на полювання чи риболовлю можна сконструювати баггі або іншу подібну техніку. Втім, якщо вдасться знайти нерозмитнений позашляховик за хорошою ціною, його можна використовувати без переробок. Головне – не виїжджати на дороги загального користування.

Надія на майбутнє

Нинішня політична нестабільність стосується і автомобільного законодавства. Нові правила гри тільки вступили в силу, але це не означає, що вони не можуть бути змінені в найближчому майбутньому. Розмови про продовження пільгового періоду розмитнення вже йдуть на найвищому рівні, так що зміни можливі. Тут багато що залежить від активності спільноти власників авто на іноземній реєстрації – чи зуміють вони скористатися шансами, які надає передвиборна гонка.

Читайте також:

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: економіка, Україна
В тему

Останні матеріали