4 лютого на вулиці Соборності у Полтаві льодова брила впала на 7-річну дівчинку.
Про інцидент повідомив речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв, – пише ТСН.
За його словами, дитина за мамою поверталися зі школи додому. Близько 14:00 з будинку раптово впала брила, яка запечила дівчинку. Дитину одразу доправили до лікарні.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
За попередньою інформацією лікарів, переломів не виявлено, загрози для життя дівчинки немає.
Це вже другий подібний випадок за останні три дні у Полтаві, і стався він на тій самій вулиці, що і попередній. 2 лютого, близько 13 години, неподалік зупинки громадського транспорту на вулиці Соборності з даху будинку впала льодяна брила, яка травмувала 6-річну дівчинку. Дитина отримала забиття мозку та перелам склепіння черепа і впала в кому. 4 лютого вона вийшла з коми.
Читайте також:
У Конотопі брила привалила двох людей
Бурульки атакують: у Києві крижана брила пробила дах авто (відео)
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.