4 Лютого 2019
Новини

Януковичу хочуть повернути вертолітний майданчик

Януковичу хочуть повернути вертолітний майданчик

Вертолітний майданчик на Парковій дорозі в Києві намагаються повернути екс-президенту України Віктору Януковичу.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, пише Сегодня.

Він уточнив, що вертолітний майданчик належить ТОВ «Амадеус Ко» і розташований на Парковій дорозі, 16А. Згідно з постановою Господарського суду Києва від 24 січня 2019 року, яка підписана суддею І.Курдельчук, Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, і комунальному підприємству «Центр організації дорожнього руху» заборонили здійснювати будь-які дії щодо виконання договору управління майном від 18 жовтня 2018 року.

«Майно – це вертолітний майданчик, побудований оточенням Віктора Януковича через схему відмивання «брудних» грошей на Парковій дорозі. Там мав приземлятися президент-втікач, прильоту з резиденції «Межигір’я» в Адміністрацію президента на вулиці Банковій», – пояснив Поворозник.

Він нагадав, що в 2010 році команда Леоніда Черновецького здала в оренду земельні ділянки загальною площею 2,2 га в рекреаційній зоні всупереч Генплану столиці і дозволила спотворити схил Дніпра. Чиновник уточнив, що суд прийняв рішення на користь ТОВ «Амадеус Ко».

«За такою логікою ми можемо очікувати повернення вертолітного майданчика Віктору Януковичу», – зазначив Поворозник.

У КМДА наголосили, що рішення Господарського суду Києва від 24 січня 2019 року є незаконним. Влада столиці очікує, що «введений в оману суд» 4 лютого на засіданні о 15:00 виправить «прикру помилку» і поверне вертолітний майданчик в управління місту.

Читайте також:

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему