У Луцьку попрощалися з Анатолієм Свідзинським – доктором фізико-математичних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України.
Прощання відбулось 25 січня у Будинку панахиди, пише Перший із посиланням на сюжеті UA:Волинь.
Анатолій Свідзинський помер 23 січня, незадовго до свого 90-річчя.


«З одного боку, він фізик-математик, який досяг найвищого авторитету у своїй галузі, але в той же час, він людина небайдужа. Він дуже багато зробив для того, щоб постала незалежна Україн», – розповіла його колега Марія Моклиця.
Довідково:
Анатолій Свідзинський народився 1 березня 1929 року в місті Могилів-Подільський на Вінниччині. Від 1945 року родина мешкала у Львові. Закінчив з відзнакою Львівський державний університет, фізико-математичний факультет. Працював у Харківському політехнічному інституті у 1956—1960 рр., у Фізико-технічному інституті низьких температур АН УРСР у 1960—1975 рр., від 1975 до 1993 рр. — у Сімферопольському університеті. Перший ректор Волинського державного університету імені Лесі Українки (1993–1995).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Зупинилося серце першого ректора ВДУ
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.