24 Січня 2019
Новини

Чому в поїздах подорожчали чай та постіль?

Чому в поїздах подорожчали чай та постіль?

На «Укрзалізниці» подорожчали послуги для пасажирів.

Про це повідомила прес-служба АТ «Укрзалізниці» у відповіді на запит кореспондента УНН.

«Ціни на послуги для пасажирів переглянуто у зв’язку зі стрімким зростанням вартості складових для забезпечення пасажирів – матеріалів, палива, електроенергії, що впливає на собівартість послуг. Окрім того, вартість послуги надання в користування комплекту постільних речей у вагонах, що належать АТ «Укрзалізниця», нижча, ніж у країнах СНД», - зазначили в прес-службі УЗ.

При цьому у підприємстві уточнили, що «Укрзалізниця» з 15 січня за рішенням правління компанії ввела в дію єдині ціни на низку основних послуг, що надаються пасажирам. Серед них – користування комплектом постелі у поїздах, оплата за чай, каву та питну воду.

Комплект постільних речей у вагонах СВ усіх категорій поїздів віднині коштує 60 грн з ПДВ, а в купейних та плацкартних вагонах – 50 грн з ПДВ. Також за результатами моніторингу вартості продукції встановлена єдина ціна чаю, кави та питної води (0,5 л) – це 10 грн з ПДВ.

Нагадаємо, акціонерне товариство «Укрзалізниця» майже вдвічі піднялася вартість постільної білизни для пасажирів купейних і плацкартних вагонів.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство
В тему

Останні матеріали