У пункті пропуску «Ягодин» запобігли ввезенню понад 1,8 кілограма психотропів.
Спробу незаконного ввезення на митну територію України понад 1,8 кг особливо небезпечних психотропних речовин – «екстазі» – викрили вчора в ході спільної спецоперації працівники Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС, управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС та представники УСБУ у Харківській та Волинській областях.
Про це повідомляє інформвідділ Державної фіскальної служби України.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
Психотропи виявили під час проведення повного митного огляду рейсового автобуса, який рухався в напрямку «в’їзд в Україну», в одного з пасажирів серед особистих речей. «Екстазі» були приховані всередині пачок з кавою у поліпропіленових прозорих пакетах. Загалом виявлено сім таких пачок з вмістом пігулок помаранчевого кольору загальною вагою 1878 г.
Переміщувалися психотропи з країн Західної Європи.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.