22 Січня 2019
Новини

На 50 мільйонів євро оштрафували Google: стали відомі причини

На 50 мільйонів євро оштрафували Google: стали відомі причини

У Франції вперше на всію історію на  компанію Google  накладено грандіозний штраф.

Так, національна комісія у справах інформаційних технологій (CNIL) і прав людини звинуватила Google у порушенні прав європейського зразка, що стосуються захисту персональних даних.

Відтак, Google має сплатити 50 мільйонів євро, або$57.

Про це повідомило видання The Local.

За даними,  Google надавав користувачам недостатньо відомостей при отриманні згоди на обробку та використання їх особистої інформації.

У комісії заявили, що Google ускладнив користувачам управління налаштуваннями про можливість використання їх особистої інформації, зокрема, для цільової реклами.

«Люди чекають від нас високих стандартів прозорості та контролю. Ми прагнемо дотримуватися цих очікувань і вимог. Ми вивчаємо рішення для визначення подальших кроків»,  – відповів представник Google.

Загальний регламент щодо захисту даних у Євросоюзі набув чинності 25 травня 2018 року. Незабаром активісти, що виступають за захист приватного життя, звинуватили Google в недотриманні закону. Тоді представники компанії поспішили запевнити, що оновили свою політику конфіденційності відповідно до нового регламенту.

Це перший випадок, коли комісія застосовує максимально суворе покарання, допустиме регламентом. У відомстві заявили, що сума штрафу виправдана серйозністю порушень і тим, що вони тривають досі.

Читайте також:


 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: кримінал, Світ
В тему