17 Січня 2019
Новини

Порошенко вляпався у скандал через греко-католицького священика на білборді (фото)

Порошенко вляпався у скандал через греко-католицького священика на білборді (фото)

Бучацька єпархія УГКЦ засудила використання фотографії декана Монастириського деканату УГКЦ Ігоря Джиджори на плакаті у підтримку президента Петра Порошенка, який з'явився у містечку Монастириська на Тернопільщині.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

У єпархії стверджують, що священик не давав згоди на використання своїх даних у політичній рекламі.

Мова йде про рекламний щит з фотографією декана Монастириського деканату УГКЦ Ігоря Джиджори, фото якого з'явилося у соцмережах ще 12 січня. На щиті цитують нібито слова о. Ігоря Джиджори «Я підтримую президента, патріота України. Вітаємо з надання томосу Українській Церкві». Рекламний щит змакетований у стилістиці, притаманній політичній рекламі БПП і президента Порошенка.

Тож 17 січня на сайті Бучацької єпархії УГКЦ з’явилось повідомлення про те, що о. Ігор Джиджора не давав дозволу на використання його фото у рекламі.

«Цей священнослужитель не давав жодного дозволу на використання його фото на рекламному щиті політичного змісту, і його зображення на щиті було розміщене навіть без його відома», – сказано, зокрема, у повідомленні Бучацької єпархії УГКЦ.

Після появи цього рекламного щита о. Ігор Джиджора звернувся до місцевої влади Монастириськ з проханням зняти рекламу зі своїм фото. Після цього рекламний щит демонтували.

У прес-службі Бучацької єпархії УГКЦ нагадали, що всім священикам УГКЦ категорично заборонено брати участь у політичній агітації.

Журналістам видання наразі не вдалося отримати коментар представників Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у Тернопільській області.

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ: У луцькому виконкомі сперечалися про різке підняття тарифів за оренду білбордів

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, Фото
В тему