17 Січня 2019
Новини

«Ловити зайців» у міському транспорті будуть поліцейські

«Ловити зайців» у міському транспорті будуть поліцейські

«Київпастранс» через напади порушників має намір відновити спільне патрулювання контролерів із Національною поліцією на маршрутах міського транспорту.

Про це йдеться у повідомленні КП на Facebook.

«Було прийнято рішення про відновлення спільних рейдів із Національною поліцією України. Такі заходи не тільки захистять наших пасажирів і співробітників від агресивних порушників, але і стануть щитом справедливості у вирішенні конфліктних ситуацій», – йдеться в повідомленні.

У підприємстві пояснюють, що щодня стикаються з інцидентами з порушниками правил проїзду у громадському транспорті.

Як приклад наводиться історія від 15 січня, коли безбілетник вдарив кондуктора і намагався втекти.

Зазначається, що пара контролерів (жінка 22 роки та чоловік 26 років) зайшли на зупинці завод «Промзв’язок» у тролейбус на маршруті №27 та почали перевіряти проїзні документи.

Жінка-контролер попросила одного з пасажирів показати закомпостований квиток, натомість він не зміг підтвердити сплату свого проїзду і заявив, що взагалі не знає, де його квиток. Він почав просуватися до виходу на кінцевій, відмовляючись сплатити штраф за безквитковий проїзд.

Зазначається, що контролер-чоловік перегородив безбілетникові вихід, а коли той намагався вискочити – не пустив його. Тоді порушник вдарив у обличчя кондуктора-чоловіка та, ухопившись руками за поручні, почав бити ногами в спину.

Жінка-водій викликала наряд поліції та заблокувала двері тролейбуса.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ
В тему