17 Січня 2019
Новини

Рейдерська атака: на київському агрохолдингу влаштували криваве побоїще

Рейдерська атака: на київському агрохолдингу влаштували криваве побоїще

Вранці 17 січня в офісі «Росток-Холдингу» на Київщині 30 озброєних чоловіків влаштували блокаду приміщення, яка переросла в серйозну бійку з працівниками.

Невідомі перекрили проходи на підприємство, збудувавши барикади з меблів. Представник власника холдингу, який намагався законно потрапити всередину, отримав значне пошкодження руки і був госпіталізований, повідомляє «Стопкор».

Рейдерська атака

Раніше аналогічна ситуація трапилася 2 січня на підприємстві «Росток-Холдингу» у Глухові. Там озброєні молодики увійшли на територію ТОВ «Шалигівське», не пускаючи на робоче місце представників компанії. Адвокати холдингу викликали на місце події правоохоронців і склали відповідну заяву.

Нагадаємо, напередодні новорічних свят одразу на 17 агропідприємствах ТОВ «Росток-Холдинг» заарештували майно і змінили керівний склад. Це було здійснено з порушенням усіх чинних законів і без відома керівництва компанії. Так зване «нове керівництво» заручилося підтримкою озброєних хлопців. Тітушки поводилися зухвало і блокували роботу підприємств.

29 грудня у київському офісі ТОВ «Росток-Холдинг» з'явилися представники Агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Також серед візитерів активісти помітили люстрованого прокурора Антона Шпіра, який представляє інтереси скандально відомого агрорейдера Лесі Софієнко.

За словами керівництва «Росток-Холдингу», за атаками на підприємство, які тривають вже третій місяць, стоїть кримінальний авторитет Яків Грибов. На сайті агрокомпанії опублікували офіційну позицію її дирекції щодо рейдерського захоплення фірми.

Вона призвела до того, що на початку жовтня підприємства агрохолдингу у Глухові Сумської області залишилися без електроенергії та газу, на полях гинув зібраний урожай, а також був ризик появи місць займання і в результаті — спалаху екологічної катастрофи. За всім цим стояв комерсант Яків Грибов. Рейдери поставили підприємства «Росток-Холдингу» на межу виживання.

Рейдерська атака

Формальною причиною атаки на холдинг стала заява в поліцію одіозного Грибова. Зазначимо, що він "прославився" не тільки тим, що володіє відомим горілчаним брендом, але і великою любов'ю до країни-агресора — Російської Федерації та підтримкою її глобальних геополітичних проектів.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: кримінал, Україна, київ
В тему