2 Січня 2019
Новини

Помер один із обгорілих унаслідок вибуху на різдвяному ярмарку у Львові

Помер один із обгорілих унаслідок вибуху на різдвяному ярмарку у Львові

У Львові помер один із постраждалих на різдвяному ярмарку 22 грудня, де рвонув газ. У чоловіка, вірменина за національністю, були обпечені 50% тіла.

Один із чоловіків, який постраждав під час пожежі на різдвяному ярмарку у Львові 22 грудня, помер. Про це 1 повідомили в прес-службі Львівської міськради у вівторок, 1 січня. Повідомляє «Кореспондент».

За даними мерії, помер громадянин Вірменії 1968 року народження, який отримав опіки 50% тіла.

Стан загиблого був стабільно важким. Медикам вдалося подолати стадію опікового шоку, але в чоловіка почалася сильна інтоксикація.

«Його стан був стабільно важким. Нам вдалося подолати стадію опікового шоку, але наступна стадія при опіках більш як 20% – це стадія інтоксикації. З учорашнього дня було погіршення за аналізами, розвинулася ниркова недостатність. На жаль, через великі глибокі опіки пішла сильна інтоксикація», – повідомив заступник головного лікаря з хірургічної допомоги 8-ї міської клінічної лікарні Львова Ігор Стояновський.

У мерії відзначили, що чоловік постійно перебував у реанімації.

Нагадаємо, 22 грудня на різдвяному ярмарку у Львові на центральному проспекті Свободи в одному з будиночків вибухнув газовий балон.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему