31 Грудня 2018
Новини

Мажорка в ресторані порізала обличчя незнайомій дівчині

Мажорка в ресторані порізала обличчя незнайомій дівчині

В Росії, в Воронежі,  елітному ресторані під назвою «Платонов» сталася несподівана трагедія. Дівчина на ім’я  Нана, стоячи біля свого чоловіка з бокалом «Мартіні», різко обернулася. Через це кількам крапель впало на плаття місцевої мажорки Катерини.

Вона одразу ж вирвала у Нани бокал, вилила алкогольний напій тій  на голову, розбила бокал об голову дівчини та порізала гострими краями їй лице.

Після цього Катерина разом з чоловіком вирішили піти із закладу. Нана була в шоці, і, думаючи, що їй зламали ніс, наздогнала і вхопила Катерину за волосся. Та звільнилася і втекла, і ніхто більше не спробував зупинити Катерину та її чоловіка.

«Нана втратила багато крові, все плаття було залито кров’ю. У неї відокремився клапоть шкіри в формі букви П. Скло потрапило в око. Вона була в шоці, коли бачила себе в дзеркалі. «Швидка» довго не їхала – чекали лікарів більше півгодини, в ресторані нам не допомогли ні перекисом, ні серветками. Охоронець ще й питав, коли Нана плакала в туалеті: «чого кричиш?», – зазначає подруга постраждалої дівчини.

Відомо, що Нану направили в обласну лікарню, де дівчині в 4 ранку провели операцію на правому оці. За підсумком їй наклали 16 швів, але медики не дають ніяких прогнозів.

У близьких людей постраждалої дівчини є побоювання, що гроші і вплив чоловіка Катерини Соловйової (дівоче прізвище Рівних) можуть зіграти проти Нани. Зараз близькі Нани сподіваються, що слідство отримає запис відеокамери з воронезького елітного ресторану, яка зможе підтвердити слова Нани і інших очевидців.

Власник ресторану, в свою чергу, написав заяву в поліцію, докладно описавши те, що сталося. Повідомляється, що силовики зараз проводять дослідчу перевірку.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: кримінал, Світ
В тему