29 Грудня 2018
Новини

В польському Вроцлаві планують відкрити консульство України

В польському Вроцлаві планують відкрити консульство України

У 2020 році консульство України має бути відкрите у польському місті Вроцлав.

Про це повідомляє видання  «Українська правда».

«У зв’язку із збільшенням у Польщі кількості українських мігрантів – сьогодні це орієнтовно 1,5 мільйона наших громадян – значно зросла кількість звернень до консульських установ для вирішення різноманітних питань… У цьому контексті очевидною є необхідність відкриття ще однієї консульської установи України на заході Польщі – у Вроцлаві, що дозволило б перерозподілити межі консульських округів так, щоб громадяни України могли витрачати не більше ніж дві-три години на доїзд до консульства»,- розпівів посол України в Польщі Андрій Дещиця.

За його словами, підготовчі роботи заплановано провести у 2019 році, а вже у 2020 році нове українське консульство має розпочати роботу.

Також посол розпівів про плани відкриття почесного консульства в місті Катовіце, та про пошук кандидату на почесного консула в місті Кельце.

«Якщо найближчим часом вдасться реалізувати ці плани, у нас залишиться лише два воєводських центри, де немає українських консульських осередків – Білосток й Ольштин»,- резюмує Дещиця.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика
В тему

Останні матеріали