28 Грудня 2018
Новини

Кого привітати з Днем ангела 28 грудня

Кого привітати з Днем ангела 28 грудня

Цього дня відзначають іменини Павло і Степан.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

Павло

Павло – добра й чуйна дитина. Він з великим бажанням буде допомагати матері доглядати за молодшим братом або сестричкою. Ніколи не порушить заборон дорослих і переконуватиме своїх друзів не переступати рамки дозволеного. З віком у Павла ще більше виявиться здатність до співпереживання, співчуття.

Люди зможуть йому довірити свої таємниці. Павло схильний пофілософствувати й нерідко професію вибирає відповідно до свого спокійного характеру. Колеги будуть цінувати в Павлові працьовитість, надійність і здатність у будь-який момент прийти на допомогу. Виконує свою роботу так, що ні підганяти, ні змушувати його не треба.

Степан

З давньогрецької «стефанос» означає «вінок», «корона».

Він хороший організатор і дуже реально дивиться на речі. Чоловік підкорює всіх своїм вольовим характером, оригінальним мисленням і вдумливістю. Спілкування з ним надихає на здійснення вчинків. У дитинстві Стьопа пустотливий і непосидючий. Він готовий грати в усі ігри, дуже товариський, неконфліктний і веселий. Хлопчика важко посадити за навчання, проте він володіє чіпким розумом, що дозволяє моментально запам’ятовувати матеріал.

У Стьопи невгамовний характер, він дуже спостережливий, легко помічає помилки інших людей. Батьки Степана можуть тільки радіти тому, який хороший і слухняний син у них зростає. Але з роками деяка повільність Стьопи може перерости в нелюдимість і закритість. Степан володіє сильним характером. У нього дуже розвинене почуття власної гідності. Чоловік абсолютно впевнений у своїх видатних здібностях. При цьому це дуже добра людина. Він не злопам’ятний, не прагне повністю контролювати близьких, уміє платити відданістю за терпіння з їхнього боку. Психіка Степана досить стійка. Його дуже складно як вивести із себе, так і розгойдати на будь-які рішучі дії. Степан неохоче сприймає нове, не приймає ламання усталених звичок.

Чоловік з ім’ям Степан наділений розумом практичного складу і має відмінну пам’ять. Степан незмінно спокійний. У його житті не буває бурхливих пристрастей, з усіма без винятку людьми він спілкується прохолодно. Жінок Степан дуже цінує. Здатний «тонути» в любові, легко зворушується. Однак при цьому Степан прагне завжди тримати в узді свій темперамент і не стримує себе тільки при близькості. У ці моменти чоловік щедрий на слова пристрасті.

У жінці Степан цінує неприступність, йому цікаво завойовувати жінок. Флірт для Стьопи має велике значення. У відносинах цей чоловік завжди намагається внести щось нове. Гармонії в шлюбі Степан зможе досягти, якщо вибере в дружини жінку спокійної вдачі. Але навіть і тоді стосунки в родині не будуть складатися безхмарно. У дружини надто багато приводів для ревнощів, що часто призводить до розлучення, а за розлученням у Степана нерідко слідує новий шлюб. Усі сімейні турботи Степан перекладає на дружину, навіть дітьми займається тільки іноді.

Сенс життя для Степана – в спілкуванні. Це вдатна на вигадки людина, наділена відмінним почуттям гумору, яке допомагає їй у складні життєві хвилини. Все, що цьому чоловікові відомо про флірт і близькість, більшою мірою формується літературою та фільмами. Крім того, Степан – великий любитель поговорити на відверті теми з друзями. Степан почувається як риба у воді в жіночому товаристві, хоча у нього є ціла купа друзів і серед чоловіків. Степани завжди з усіма на короткій нозі, образ не пам’ятають, але ось для красного слівця можуть і виказати чиюсь таємницю або секрет.

Степан не схильний міняти обрану професію. Заняття собі він, як правило, вибирає один раз у житті й досягає в ньому значних кар’єрних висот. З роками Степан стає справжнім майстром у своїй галузі. Цей чоловік воліє мати справу з деревом або металом, але уникає професій, де потрібно спілкуватися з людьми. З власника цього імені може вийти хороший художник, модельєр або архітектор. Степан віддає перевагу вільним професіям. Йому подобається відкривати для себе і для всього світу щось абсолютно нове і незвичайне.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали