22 Грудня 2018
Новини

Ви маєте встигнути зробити це до початку Нового-2019 року!

Ви маєте встигнути зробити це до початку Нового-2019 року!

Перед тим, як годинник сповістить про початок Нового-2019 року, ви маєте встигнути зробити це!  Отже, список приємних справ, які важливо встигнути зробити!

Видихайте - все не так погано

Спокійно підведіть підсумки року. Згадайте приємні моменти, адже вони обов'язково були. У той же час, згадайте про втрати. Ваш рік не міг бути абсолютно порожнім. Не потрібно записувати все хороше і все погане, що з вами сталося - просто зрозумійте, що рік був різним, як саме життя. Є і привід для гордості - ви з честю і гідністю прожили цілий рік свого життя.

Просто подзвоніть

У вирі щоденних турбот ми не помічаємо, як наносимо близьким, друзям і колегам образи. Навіть якщо нас не гризе совість, ми можемо додати в чергове святкування справжнього людського сенсу. Привітайте тих, кого ви образили і, найголовніше, тих, хто образив вас. Отже, наберіться сміливості і вперед - "Алло, привіт, з наступаючим, вибач мене, якщо я був не правий!". І насолоджуйтеся, поки у вас теж попросять вибачення.

Викиньте все зайве

Новий рік має бути насправді новим, а не ксерокопією попереднього. Значить все непотрібне залишайте на смітнику, а все нове і потрібне - несіть в будинок

Кому я винен - всім прощаю

Не потрібно тягнути борги в новий рік - постарайтеся розрахуватися з усіма, кому ви заборгували. До речі, до грошей можете додати невеличкий подарунок - шоколадку або недорогий сувенір. До речі, люди, які виручають вас і дають вам гроші в борг, насправді можуть бути мало не найважливішими у вашому житті. Привітайте їх і побажайте найкращого в новому році, адже вони підтримали і виручили вас у важкий момент!

Не перестарайтеся

Ви вирішили витерти пил з книжкової полиці, але через годину виявили себе в епіцентрі великого прибирання? Не треба так - на новорічному столі повинні бути мандарини, а не вичавлені лимони, тобто ви, очманілий від багатогодинного марафону з пилососом і шваброю. Головне в святкуванні Нового року - ваш настрій, а не почуття виконаного обов'язку перед домашніми. Зберігайте спокій, гарний настрій і апетит, щоб насолодитися новорічним банкетом!

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему