21 Грудня 2018
Новини

Депресивний регіон Карпат перетворили на туристичну Мекку

Депресивний регіон Карпат перетворили на туристичну Мекку

На прикладі курорту «Буковель» поділився секретами успіху нардеп Олександр Шевченко.

Як ми вже повідомляли читачам, восени на Івано-Франківщині відбувся перший медіа-фестиваль «Буковель Натхнення».

Участь у заході, ініційованому «Українським журналістським фондом» за підтримки нардепа Олександра Шевченка, взяло майже 200 медійників із усіх регіонів України. Проте перше місце серед величезної кількості колективів здобув сайт «Т1. ua Твій портал» та його керівникТарас Хотимчук. А винагородою за перемогу стала тижнева поїздка журналістів на курорт «Буковель».

Туристична Мекка для журналістів

Передати враження, які подарував відпочинок у засніжених Карпатах, неможливо. Тим паче, коли до казкових краєвидів додати європейський сервіс курорту та гостинність її засновника Олександра Шевченка.

– Я завжди радо демонструю журналістам, як завдяки виваженому підходу та наполегливій праці можна колись депресивний регіон перетворити на туристичну Мекку, – розповів під час спілкування з медійниками народний депутат. – Але курорт «Буковель» – це місце не лише для відпочинку. Сюди бізнесмени вкладають кошти і сплачують податки, тисячі працівників отримують достойну зарплатню. На території курорту якість та комфорт продумані до найменшої деталі. А дороги – одні з найкращих в Україні.

Під час відвертої розмови з журналістами Олександр Шевченко поділився багатьма цікавими думками. І про те, що, ставши президентом України, відразу припинив би будь-які відносини з Росією, і про те, що не випустив би з країни жодного корупціонера, перш ніж той не повернув би все, вкрадене в держави.

– Ми, українці, постійно живемо на позиках. Випрошуємо  черговий транш, аби виконати боргові зобов?язані за минулі роки. Це шлях в нікуди, – поділився своїми міркуваннями Олександр Шевченко. – Тому я, коли б став главою держави, запропонував би Заходу забрати незаконно отримане майно українських корупціонерів взамін на списання нам усіх боргів. І тоді з чистого аркуша розпочав би розвиток економіки, в якій би не існувало корупції, але були б достойна зарплата і максимальна відповідальність за якість.

На прикладі «Буковелю» Олександр Шевченко більш ніж переконливо показав: правильний підхід до справи неодмінно дає найвищий результат. То чому б цей досвід не поширити на всю територію України?

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему