18 Грудня 2018
Новини

Польща закриває пішохідний пункт пропуску на кордоні з Україною

Польща закриває пішохідний пункт пропуску на кордоні з Україною

Польські прикордонники закривають пішохідний пункт пропуску "Долгобичув-Угринів" з нового року. Пішохідний перетин діятиме в Угринові лише до кінця 2018 року.

Про це повідомили сьогодні, 18 грудня, на сайті Польської прикордонної служби.

Прикордонники вважають, що характер облаштованої для пішохідного руху інфраструктури створює багато загроз.

"У кінці року закінчується дія пілотного проекту з пішохідного перетину кордону на автомобільному пункті пропуску «Долгобичув-Угринів»... Тимчасовий характер облаштованої для пішохідного руху інфраструктури створює багато загроз і не дозволяє продовжити дію пілотного проекту у його нинішньому вигляді. Також, зважаючи на збільшення часу очікування перетину кордону людьми, які подорожують автобусом, виправданим є використання автобусних переїздів за їх прямим призначенням", - йдеться у повідомленні.

Пункт пропуску в Польщі

Згадка про використання автобусних переїздів за прямим призначенням стосується того, що пішохідний перехід облаштували саме на смузі, яка початково задумувалася для проїзду автобусів на цьому пункті пропуску.

Видання ZAXID.NET дізналося, що львівські прикордонники ще не отримували офіційних документів про закриття переходу.

"Дія експерименту справді завершується. Ми чули про те, що пішохідний пункт пропуску мають намір закрити, але наразі очікуємо на офіційні документи від польських колег", - розповіла речниця Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.

Зазначимо, що пункт пропуску "Угринів-Долгобичув" був відкритий 2014 року та призначений виключно для перетину кордону автомобільним транспортом. Проте через деякий час там облаштували пішохідний пункт пропуску. 

Все про: Україна, львів, Політика
В тему