12 Грудня 2018
Новини

З Нового року нові штрафи: посилено перевірятимуть дозвільні документи на авто

З Нового року нові штрафи: посилено перевірятимуть дозвільні документи на авто

З січня 2019 року в Україні посилять контроль за видачею страхових сертифікатів на авто. Прикордонники будуть перевіряти страхові сертифікати на всіх пропускних пунктах. 

У деяких пропускних пунктах співробітниками Державної прикордонної служби України перевірка вже проводиться в автоматизованому режимі. Завдяки співпраці з Моторним транспортним страховим бюро України з’явилася можливість обміну базами даних, повідомляє Автоцентр.

У разі, якщо відповідна інформація відсутня в реєстрі, автомобіль не пропускають через кордон. З моменту початку перевірок зафіксовано понад 50 транспортних засобів з недійсними страховими сертифікатами і понад 1000 спроб перетнути кордон без документів.

Умисне пред’явлення підроблених страхових документів розцінюється як серйозне порушення, яке тягне за собою за собою штраф до 850 грн або позбавлення волі на строк до двох років.

Безпосередньо підробка документів карається штрафом до 1 190 грн, арештом на строк від шести місяців або навіть позбавленням волі на строк до 5 років.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, економіка
В тему

Останні матеріали