9 Грудня 2018
Новини

Вакарчук&Зеленський: чому українці будуть обирати шоуменів у президенти

Вакарчук&Зеленський: чому українці будуть обирати шоуменів у президенти

За словами відомого політолога Андрія Вігірінського, українці настільки змучились від корупції у вищій владі України, що готові обрати нові обличчя, зокрема, співака Святослава Вакарчука, або шоумена Володимира Зеленського. І ніхто не аналізує, чи зможуть вони стати не просто очільником держави, а дипломатом, економістом, управлінцем. При цьому Вігірінський не впевнений, чи насправді Вакарчук буде борати участь у президентських виборах.  

«Вакарчука нам нав’язували тривалий період часу вкиданням конспірологічної інформації, що він готується бути президентом, взяв паузу в творчості або на концерті оголосить про балотування в президенти. Від самого Вакарчука ще немає ініціатив про участь у виборах, а нам вкидають інформацію – що він нормальна освічена людина. Фізик-ядерщик. Не заплямований політикою. Гарно співає і говорить. Хоче бути президентом – чому б і ні?», – говорить Вігірінський.

Хоча, на його думку, швидше за все, участі в президентських виборах Вакарчук не братиме. На відміну від Зеленського, в якого вже є штаб.

«Зеленський в українському шоубізі – найбільш пізнаваний. Його аудиторія ширша від Вакарчука. І вся його творчість пов’язана з політичними жартами, грубими і прямими. Вдало був показаний серіал. Зеленський піде на вибори президента», – говорить Андрій Вігірінський.

Водночас експерт наголошує: в управлінні державою успіх залежить від уміння організувати процес, делегувати повноваження менеджерам і самої команди.

«Ми не знаємо здібностей Вакарчука, Зеленського чи ще когось не з політики. Наскільки вони договороспроможні? На посту президента треба не казати, що в шість разів знизиш тарифи на газ. А треба пояснити, як це зробити, враховуючи інтереси і зобов’язання, які країна взяла перед МВФ, ЄС, "Нафтогазу", лобі нафтогазовидобувних компаній і фактор Росії. Знають вони, що треба ухвалювати непопулярні рішення, які вплинуть на рейтинги?» – зауважує Вігірінський.

Тому, підкреслює політолог, запит українців не стільки на нові обличчя, скільки на людей, які працюватимуть за правилами. Тобто тих, хто хоче платити податки, не давати хабарів, переходити вулицю на зелене світло. І нові обличчя повинні змусити всіх жити за правилами. Інакше нічого не зміниться.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна
В тему

Останні матеріали