4 Грудня 2018
Новини

У невгамовного Едді Мерфі народилася десята дитина

У невгамовного Едді Мерфі народилася десята дитина

Як повідомляють західні ЗМІ, 57-річний Едді Мерфі став батьком в десятий раз. У актора і його 39-річної коханої, австралійської моделі Пейдж Бутчер, в п'ятницю, 30 листопада, народився син. Хлопчика назвали Макс Чарльз Мерфі.

Про цю дивовижну подію офіційний представник актора повідомив 3 грудня.

«Малюк Макс народився з вагою три кілограми і зростом 48 сантиметрів. Мати і дитина почувають себе добре», – йдеться в повідомленні.

З матір’ю новонародженого Макса Едді останні шість років живе в цивільному шлюбі.

До слова, Едді Мерфі – чудовий батько. Зауважимо, у актора дуже насичене особисте життя. Так актор виховує уже дев'ять дітей. Вперше публічно і серйозно Мерфі закрутив роман з Ніколь Мітчелл, – своєю першою дружиною, ще у 1988 році. У шлюбі народилося п'ятеро дітей: Бріа Л. Мерфі (18 листопада 1989), Майлс Мітчелл (7 листопада 1992), Шейн Одра (10 жовтня 1994), Зола Іві (24 грудня 1999 ) і Белла Захра (29 січня 2002). У серпні 2005 року Мітчелл подала на розлучення, посилаючись на причину «непримиримих розбіжностей». У Мерфі також є двоє синів: від Полетт Маккнілі – Ерік Мерфі (10 липня 1989), і від Тамари Гуд – Крістіан Мерфі (29 листопада 1990).

Едді Мерфі з дітьми

Едді Мерфі діти

Після розлучення з Мітчелл, Едді почав зустрічатися з Мелані Браун, колишньою солісткою групи Spice Girls. Незабаром вона завагітніла і заявила, що чекає дитину від Мерфі. На питання про вагітність Мелані у грудні 2006 року Мерфі відповів: «Я не знаю, чия це дитина, поки це не з'ясують за аналізом крові». 3 квітня 2007 року, в день 46-річчя Едді, Браун народила дівчинку Енджел Айріс Мерфі-Браун. 22 червня 2007 року представники Браун оголосили в журналі People, що ДНК-тест підтвердив батьківство Едді. Згодом Браун заявила, що Мерфі не має намірів брати участь у вихованні доньки.

1 січня 2008 Мерфі одружився на кінопродюсером Трейсі Едмондс. Церемонія не була офіційною і пара невдовзі, без паперової тяганини, розлучилася.

Едді Мерфі і Пейдж Бутчер

Едді Мерфі і Пейдж Бутчер

З 2012 року актор зустрічається з моделлю Пейдж Бутчер. 3 травня 2016 року Мерфі в 9-й раз став батьком – у нього народилася дочка Іззі Уна Мерфі. Макс Чарльз Мерфі – десята дитина відомого комедіанта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Принц Гаррі та Меган Маркл прощаються з публічним життям

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Світ
В тему