1 Грудня 2018
Новини

Смертельно хвору доньку батьки лікували... молитвами

Смертельно хвору доньку батьки лікували... молитвами

У США,  штат Айдахо, так звані мормони довели практично до смерті свою доньку, якій  ще в ранньому віці поставили діагноз «порок серця».

 Зазвичай, така хвороба не стає приводом для трагедії, проте Мерайї  Уолтон, зважаючи на особливу форму її захворювання, потрібно було зробити операцію.

 Натомість її релігійні батьки не знайшли кращого лікування, як читати над дитиною молитви. Такою своєї бездіяльністю вони значно ускладнили стан дівчинки.  

Батьки смертельно хворої дитини відносяться до мормонів-фундаменталістів, віра яких категорично забороняє будь-які оперативні втручання в тіло людини.

Тож окрім щоденних молитов, дівчинку лікували обрядами та травами. Звісно, порок серця такими діями вони не вилікували, а якраз навпаки.

Лише коли Мерайї виповнилося 18 років, вона змогла самостійно прийняти рішення та звернутися за допомогою до медиків. Та лікарі лише змогли на певний час полегшити її стан.  Наразі дівчина прикута до лікарняного ліжка, її серце працює гірше день від дня.

Разом зі своїми старшими братами смертельно хвора американка вирішила подати до суду на батьків. От тільки закони штату Айдахо дозволяють батькам з релігійних міркувань відмовлятися лікувати своїх дітей.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: кримінал, Світ
В тему