18 Листопада 2018
Новини

Смертельні антибіотики

Смертельні антибіотики

За даними дослідження, стійкість до антибіотиків викликає до 33 тисячі смертей у Європі на рік.Про це повідомляє Європейська комісія.

“Сьогодні Європейський день антибіотиків! Стійкість до антибіотиків викликає 33 тисяч смертей в рік у Європі”, — зазначили в організації.

При цьому в ЄК повідомили, що стійкість, або резистентність, до антибіотиків виникає через неправильний або недоцільний прийом таких препаратів.

За наведеними результатими нового дослідження “Євробарометра” щодо знань про антибіотики та загальних тенденцій їх використання, 32% респондентів використовували  антибіотики протягом останніх 12 місяців, причому 20% з них приймали такі препарати у випадку застуди або грипу. 7% опитаних приймали такі ліки без відповідного медичного призначення або навіть візиту до лікаря.

Нагадаємо, минулого року Всесвітня організація охорони здоров’я провела найбільший за останні 40 років перегляд своїх рекомендацій щодо антибіотиків та розділила  їх на три групи.

Експерти ВООЗ розподілили антибіотики на три групи — ACCESS (доступний), WATCH (уважний, пильний) і RESERVE (запасний, резервний) — із рекомендаціями, коли їх використовувати.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали