Обранці міської громади об'єдналися у депутатську групу.
Про це стало відомо під час засідання чергової сесії Луцької міської ради.
П'ятеро депутатів міськради вирішили об'єднатися у групу під назвою «Рівні можливості».
За словами виконувача повноважень Луцького голови Григорія Пустовіта, до неї увійшли: Юлія Вусенко, Алла Надточій, Анна Мовяк, Олександр Лазука, Тарас Шляхтич.
Головуватиме у групі Юлія Вусенко (на фото). Вона наголосила, що учасники групи будуть займатися питанням забезпечення рівних можливостей для різних соціальних груп. А також захищатимуть права жінок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцькраді поскандалили депутат і підприємець
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
Сьогодні, 16:56
Як експериментальний проєкт для ВПО реалізують на Волині
Сьогодні, 14:32
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
Сьогодні, 13:47
Помер захисник з Волині Василь Сіжук
Сьогодні, 10:57
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні, 10:23
Реклама







