30 Жовтня 2018
Новини

Лучанам обіцяють відключити опалення на два тижні

Лучанам обіцяють відключити опалення на два тижні

У Луцьку майже половина жителів скаржаться на те, що у їхніх домівках ще й досі не включили опалення.

Проте директорка ДКП «Луцьктепло»  заявила, що через потепління 31 жовтня у Луцьку можуть призупинити опалювальний сезон.

«Якщо вірити прогнозам гідрометеоцентру, то зупинимо опалювальний сезон орієнтовно на два тижні», - розповіла посадовиця.

На чергову сесію Луцької міської ради, яка відбудеться у середу, 31 жовтня, хочуть винести питання про зупинку опалювального сезону у місті.

З її слів, за той час, поки тепло не подаватиметься, лучани не платитимуть. А от за кілька днів тепла перед цим доведеться заплатити.

«Ми нараховуємо плату за тарифом, скоригованому на фактичну температуру. Якщо температура повітря вища, ніж та, що закладена в тарифі, його буде змінено. І кожному будинку нараховуватиметься плата від дати підписання акту подачі теплоносія. Не просто з 24 жовтня, а з того дня, коли подали тепло в будинок», - пояснила директорка «Луцьктепла».

«Зупинка опалювального сезону – це складно, але з іншого боку це дозволило нам виявити проблеми і мати час їх виправити», - додала Валентина Малютіна.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему