28 Жовтня 2018
Новини

Чим «узяв» суддів «Х-фактору» волинянин, який «випав із минулого століття»?

Чим «узяв» суддів «Х-фактору» волинянин, який «випав із минулого століття»?

У недільному випуску українського талант-шоу «Х-фактор», що виходить на телеканалі СТБ, вуха і серця слухачів та вимогливих зіркових журі підкорив 21-літній волинянин. Богдан Карпук із волинського села Доманове (Ратнівського району) приїхав на кастинг популярного проекту, який проходив у Харкові.

У своєрідній передмові до виступу хлопець, розмовляючи із інтерв’єром, відверто зізнався, що трохи несучасний, бо не розуміється на поп-музиці, а натомість любить класичну. Через що друзі називають його «романтик минулого століття».

«Я не слухаю попсову музику, тільки… – поділився Богдан. – Ну мені просто це не цікаво, як цікаво це моїм одноліткам або друзям. Коли вони говорять про якісь сучасні від того чи іншого виконавця треки, я не розумію і не знаю, хто це. Для мене це трошки дивно, але я їм не розказую про класичну музику, про Верді або ще про когось. Я розумію, що вони теж цього не знають… Я дуже люблю Єсеніна, дуже люблю вірші читати, взагалі читати люблю. Пишу свої вірші, до речі… Мені так говорять інколи, що «ти романтик минулого століття».

А далі був спів перед величезною аудиторією і суддями-знаменитостями. І наш молодий земляк здобув одноголосну симпатію останніх. Ось що сказали волинянину члени зіркового журі.

Андрій Данилко: «Богдане, це завжди виграшна пісня, тому що вона писалася на «Євробачення» для Кончіти Вюрст і це була ну просто десятка. Як на мене. Це був розрив аорт, це були сльози, це було «Я повстану із попелу, як фенікс». Я вам поставлю оцінку… – витримав інтригу автор усіма любимого образу Вірки Сердючки. – Я вам скажу «Так».

Настя Каменських: «Я дуже хочу, щоби ви потрапили на «Х-фактор». Я кажу вам «так».

Фронтмен гурту «Піанобой» Дмитро Шуров: «Богдан, у вашому виступі було багато голосу, та я задивився на вас і відчув вашу енергетику, і мені на цій стадії цього абсолютно достатньо. Я відчуваю, що ви боєць, і я кажу вам «Так».

Олег Винник: «Дмитро сказав правильно. Ти в пісні цій показав абсолютно всі відтінки твого голосу. В будь-якому разі я все це прочитав і почув. Це круто. Я кажу тобі «так».

Таким чином молодий волинянин отримав чотири «так» від суддів мегапопулярного вітчизняного талант-шоу і вирушає у тренувальний табір телепроекту тріумфатором

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, шоу-бізнес, Таблоїд
В тему