28 Жовтня 2018
Новини

Із «сухопутки» з ганьбою вигнали курсанта, який обікрав помираючого атовця

Із «сухопутки» з ганьбою вигнали курсанта, який обікрав помираючого атовця

Курсант Академії імені Сагайдачного заплямував честь провідного у системі військової освіти навчального закладу, обікравши бійця АТО при смерті.

У Львові скандал: із Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного із тріском вигнали курсанта, який залишив на репутації військового вишу незмивну пляму. Хлопець «обібрав» помираючого атовця, якого доглядав у госпіталі. Зняв кошти із банківської картки воїна, коли той був на смертному одрі. Атошник, у котрого були розтрощені хребці шиї, помер.

Про факт викрадення коштів із картки важкопораненого воїна повідомив львівський журналіст Микола Савельєв на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

«Вчора написав пост про Олега Фоміна, бійця 92 бригади, який відійшов у кращий з світів у стінах Львівського військового госпіталя (вчора Львів з ним скромно попрощався). Дякую усім медикам, волонтерам, священикам, які тривалий час опікувались хлопцем, в якого були перебиті шийні хребці. Кланяюсь усім відомим і невідомим благодійникам, котрі вже після смерті Олега перекинули кошти на карточку згорьованій дружині померлого.

Але нині дізнався просто ШОКУЮЧУ новину: виявляється, ще за життя Олега його карточку з грошима ОБІКРАВ курсант Львівської сухопутки ім. гетьмана Сагайдачного, який за пораненим доглядав! Він скористався «Приват-24» і присвоїв кошти помираючого бійця! Вже відомо, що цей ГАНДОН і покидьок не буде вчитися в цьому елітному військовому закладі, але мені чомусь цього мало. А вам?» – пише Микола Савельєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У АТОвців «вкрали» понад 6 мільйонів гривень, виділених на реабілітацію

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, крадіжка, скандал, львів
В тему