25 Жовтня 2018
Новини

Хлопчика, з якого насміхалися вчителі, мама не може захистити, бо в директора є «криша»

Хлопчика, з якого насміхалися вчителі, мама не може захистити, бо в директора є «криша»

Булінг в українських школах стає масовим явищем. Так, 22 жовтня ЗМІ писали про неповнолітню ученицю Закарпаття, якій підкинули в чашку з капучино таблетку віагри. Того ж дня стала відома історія про подію в Харківській школі №151, де учениця шостого класу стала жертвою жорстокого цькування просто тому, що на зборах її батьки категорично відмовилися здавати гроші і брати участь в поборах у принципі.

А 24 жовтня, Любов Білогруд на сторінці спільноти «БАТЬКИ SOS» у Facebook оприлюднили нову вражаючу історію.

«22 жовтня над моїм сином, батько якого є учасником АТО, познущалися вчителі Березівської ЗОШ, Радехівського р-н,Львівської обл. На третьому уроці укр. мови за наказом директора Вілінської Ольги Федорівни, класний керівник Олійник Людмила Павлівна та вчитель-організатор Підганюк Леся Василівна змусили мого сина та ще двох учнів третього класу взяти відро холодної води і ганчірками мити поріг біля школи, на якому ще від минулого четверга були написані нецензурні слова. Підганюк це знімала на мобільний, а Олійник покликала інших школярів, і казала, щоб ті глузували з цих хлопців. Після цього Підганюк ходила по класах і показувала це відео учням і вчителям. Це відео було в Інтернеті, але потім було видалено», – написала стурбована мати.

Любов Білогруд

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знову булінг: вчителька нацькувала клас проти дитини, бо її батьки не здають грошей

При цьому у автора посту запитали хто саме написав нецензурні слова на порозі, на що жінка відповіла що винних так і не знайшли. А коли у вчительки запитали, з якою метою вона знімала відео, та відповіла «ми хотіли "поприкалуватися"».

Березівська ЗОШ, Радехівського р-н, Львівської обл

Березівська ЗОШ, Радехівського р-н, Львівської обл

«Це ще не все: коли приїхав мій син "Школяриком" додому, я його зустріла біля "школярика" і запитала, чого він в такому подавленому стані, він розповів, я запитала директорку, яка з заучем була теж присутня в шкільному автобусі, щоб пояснила, вона ніяк не відреагувала, а інша вчителька Костик Г. В. сказала, що ти придурковата виховуй своїх дітей, бо бандитами виростуть, а моїм синам всього 5 і 8 років...», – додала Любов Білогруд у коментарях.

Березівська ЗОШ, Радехівського р-н, Львівської обл

Про подальший хід ситуації мама ображеного хлопчика повідомила сама:

«Вчора (23) я з мамою іншої дитини поїхали в районний відділ освіти, де завідувач Репетило Л. А. прийняла від нас скарги на цей інцидент. Так ось, поки ми приїхали з райцентру додому, то за цей час Репетило подзвонила до директорки (виявляється, що вони сестри), і директор з завгоспом примусово зігнали батьків до школи, щоб ті писали заяви, що до директора, ні до тих вчителів претензій не мають, крім цього, ми зверталися на гарячу лінію освіти області, ще в понеділок я викликала бригаду поліції, теж писала заяву, але директор ходить і хвалиться, що всі свої, я маю "захист", якщо щось, то Львів прикриє».

Березівська ЗОШ, Радехівського р-н, Львівської обл

На питання користувачів, чому жінка поставила акцент на тому, що батько хлопчика є учасником АТО, вона відповіла:

«Ще відповідаю на запитання, до чого тут батько, який є ветераном АТО, бо свого часу Фітосвіт (2015-2016р.) коли мій і інші (їх у нас 12 чоловік у селі, які служили в АТО), ця ж директорка дуже "піарилася" на них і їх сім’ях і продовжує це робити далі, бо скоро вибори до територіальних об’єднаних громад».

Пост викликав неабияку суперечку у Facebook. В першому ж коментарі жінці запропонували написати скаргу на жорстоке поводження з дітьми та навіть надали потрібний зразок документу. Проте, як виявилося, директор має «кришу» у Львові. Відтак, справедливості мама Любов Білогруд надіється досягти розголошенням цієї події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черговий випадок булінгу: у школі учням підсипають віагру (відео)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, школа, булінг, львів
В тему