24 Жовтня 2018
Новини

Хто з нардепів вкрав 20 млн доларів у держбанку?

Хто з нардепів вкрав 20 млн доларів у держбанку?

Національним антикорупційним бюро (НАБУ) розслідується кримінальне провадження щодо факту заволодіння народним депутатом України  20-ти млн доларів державного банку.

За інформацією, детективами НАБУ ведуться наразі  досудове розслідування кримінального провадження. Фахівці перевіряють факти заволодіння коштами, організованого нардепом,  на суму в 20 млн доларів в державного банку.

Народного депутата також підозрюють в організації злочину завдяки підробці документів, зловживанню службовим становищем, використанні документів у неправомірних цілях. Так, народному депутату  допомагало декілька  спеціалістів банківської установи.

 Грошима безпосередньо заволоділи бізнес-партнери нардепа та його родичі. Всього у скоєнні злочину підозрюють до десятка людей.

За інформацією деяких журналістів, цим нардепом-розкрадачем може бути Станіслав Березкін, депутат від фракції «Воля народу». Також журналісти повідомляють, що за вкрадені гроші були придбані  корпоративні права одного з підприємств , розташованих на узбережжі Чорного моря.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, набу, станіслав березкін, Корупція, вру
В тему