23 Жовтня 2018
Новини

У Луцьку може з’явитися вулиця на честь видатного українського письменника Івана Корсака

У Луцьку може з’явитися вулиця на честь видатного українського письменника Івана Корсака

Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, учасники вечора-спогаду «Іван Корсак. Життя продовжується у слові», звернулися до керівництва та депутатів Луцької міської ради вшанувати пам'ять про Івана Корсака, перейменувавши одну із вулиць міста Луцька на честь Івана Корсака.

Відповідна петиція зареєстрована сьогодні на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

ЇЇ уже підтримало 17 людей з 300 необхідних.

«Іван Корсак - активний учасник національно-демократичного руху на Волині на початку 90-х років 20 століття. Був редактором першої у краї демократичної газети «Народна трибуна», обраний її редактором сесією Луцької міської ради. Депутат обласної ради 3-х скликань.

Під час його головування в комісії обласної ради з питань культури і духовності доклав зусиль для зміцнення матеріальної бази обласних установ - приміщень обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, облмуздрамтеатру імені Тараса Шевченка, художнього музею - відділу Волинського краєзнавчого музею.

В останні роки активно працював в царині історичної прози. Його перу належать 16 романів, 2 з них - перекладені на польську і литовську мови. У 2018 році родиною І.Ф. Корсака запроваджено премію за кращий історичний роман, створений в Україні», - йдеться у петиції.

Нагадаємо, відомий письменник, журналіст, почесний громадянин Луцька Іван Корсак помер 7 грудня 2018 року, на 72 році життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцька тепер є власна літературна премія - імені відомого романіста і мецената

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, іван корсак
В тему