17 Жовтня 2018
Новини

Тисячам лучан «пообіцяли» мільйонні виграші (фото)

Тисячам лучан «пообіцяли» мільйонні виграші (фото)

Нову шахрайську схему, по-іншому ніяк це не назвеш, відчують на собі жителі обласного центру Волині. Сьогодні у багатьох скриньках вони знайдуть лист, в якому зазначено персональний(!) секретний код. Стерши його та звірившись із виграшним кодом акції «Я Щасливчик!», не один лучанин зрадіє та зателефонує за вказаним номером.

Кілька листів вже зі стертим кодом в редакцію сайту принесли самі лучани. І, як з’ясувалося, у всіх код однаковісінький!

Загалом, конверт являє собою складений втричі аркуш паперу. При розгортанні читачеві поступово відкриваються привабливі перспективи. «Виграшний код акції «Я щасливчик!» відкриває доступ до отримання чималого кушу – 510 000 гривень.

На конверті сказано: «Саме зараз зітріть захисне покриття з Вашого персонального коду й перевірте, чи збігається він з виграшним кодом акції 32КХ/59-716ОС і  чи зможете стати щасливчиком й отримати 510 000 гривень…».

Липова виграшна акція у Луцьку

Далі вказується, якщо код співпав, то потрібно негайно зателефонувати за вказаним номером і повідомити код і, тут увага: Ваші дані спеціалісту Незалежної комісії з проведення розіграшів призів або надішліть Призову форму…».

Також є покрокова інструкція для Переможця із виноскою «**мається на увазі сума призового фонду трьох акцій, що будуть проводитися протягом року, частину з якого отримає головний переможець у разі офіційного визнання перемоги».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волиняни заплатили 80 тисяч гривень за неіснуючі трактори

Липова виграшна акція у Луцьку фото 1

У Призовій формі потрібно заповнити чимало даних: ПІБ, повну адресу, телефон, пошту та підпис, дату народження, а також згоду на збір обробку і використання персональних даних.

Однак якщо відставити радісні емоції і читати далі,  то виникає ще більше питань. Що це за комісія з розіграшів призів, яка організовує спеціальну акцію з призовим фондом аж у 170 000,00 гривень?

Про умови й зовсім окрема тема, щоб їх прочитати, довелося не тільки неабияк напружувати зір, але і покласти лінійку на рядки, щоб вони не зливалися. І хоча на «конверті» вистачало місця для тексту, з яким потенційні покупці змогли детально ознайомитися і усвідомити дивні умови маркетингової акції, - просто це не входило, мабуть, в задумку «маркетологів».

Проте, лучанам самим вирішувати чи вестися на подібні «листи щастя» з виграшем чи ігнорувати, щоб подібні контори не плодилися в країні, вводячи в оману здебільшого літніх людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Везіння на мільйон: жарт обернувся лотерейним виграшем

Липова виграшна акція в поштових скриньках у Луцьку

Липова виграшна акція в поштових скриньках у Луцьку фото 1

Липова виграшна акція в поштових скриньках у Луцьку фото 2

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, Фото
В тему

Останні матеріали