12 Жовтня 2018
Новини

У Луцьку хочуть назвати вулицю іменем Левка Лук'яненка

У Луцьку хочуть назвати вулицю іменем Левка Лук'яненка

У Луцьку пропонують назвати одну з вулиць іменем Левка Лук'яненка. Про це стало відомо під час засідання комісії Луцької міської ради із впорядкування назв вулиць.

Першим питанням обговорили звернення народного депутата України Ірини Констанкевич щодо перейменування однієї з вулиць міста іменем Левка Лук'яненка.

Народну обраницю на засіданні комісії представляла її помічник-консультант Лариса Понєдєльник. Остання зауважила, що пан Левко є визначальною постаттю в історії Української Держави. Він був двічі запроторений радянською владою до тюрем за любов до України, саме цьому громадському діячеві, письменникові, дисидентові належить авторство Акта проголошення Незалежності України.

Члени комісії вирішили, що ідея з перейменуванням вулиці слушна, а тому варто подумати, яку ж саме вулицю назвати іменем Героя України Левка Лук'яненка. У тексті свого звернення Ірина Констанкевич висловила побажання, щоб вулиця, яка отримає ім'я цієї легендарної постаті, була розташована в центрі Луцька.

Проте представниця Інституту національної пам'яті у Волинській області Леся Бондарук зазначила, що більшість людей живе у «спальних районах», тому доцільніше надати ім'я Левка Лук'яненка одній із тих вулиць.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему

Останні матеріали