11 Жовтня 2018
Новини

У Луцьку міська влада проживе один день в темряві

У Луцьку міська влада проживе один день в темряві

Посадовці міської ради проведуть день у темряві, аби дослідити доступність Луцька для незрячих людей.

У рамках програми «Відчуйте життя в темряві», яка реалізовується Волинським осередком ВГО людей із інвалідністю по зору «Генерація успішної дії»,  з нагоди міжнародного дня Білої Тростини, у вівторок, 16 жовтня о 8:30 відбудеться унікальний соціальний експеримент як для Луцька і Волині, так і для України.

Адже посадовці міської ради - перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління транспорту та  зв’язку міської ради Володимир Степанов увесь робочий день проведуть у темряві, аби перевірити Луцьк на доступність інфраструктури міста для незрячих людей.

Також  посадовці відзвітують і наочно покажуть, що вони встигли зробити, аби покращити життя  для незрячих і слабкозорих лучан, і як врахували минулорічні побажання незрячих (адже 7 листопада виповниться  рік від минулорічної подібної акції).

Як і минулого року, супроводжувати високопосадовців у темряві буде незрячий лучанин Іван Заячківський, який щодня впевнено подорожує містом без сторонньої допомоги і знає, як зробити його більш доступним.

Також у соціальному експерименті візьмуть участь спеціалісти - випускники Національного педагогічного університету імені Драгоманова, магістри корекційної освіти,  вчителі тифлопедагоги Ангеліна Чаюк і Анастасія Капітоненко, правозахисниця з питань людей з інвалідністю, керівниця Fight For Right / Боротьба за права Юлія Сачук.

Події соціального експерименту «Відчуйте життя в темряві» 16 жовтня 2018 року:

  • 08:30- Початковий етап акції. Організатори і учасники цього заходу розкажуть журналістам про мету і результати, які очікуються по закінченні цього експерименту. Також присутні журналісти матимуть змогу стати учасниками процесу, коли посадовцям зав’яжуть очі і прямо із кабінету вони почнуть свій маршрут містом. (Луцька міська рада. Кабінет 219).
  • 09:00  - відбудеться власне головний етап експерименту, адже ми проведемо моніторинг міського громадського транспорту та інфраструктури, ходитимемо вуличками міста, демонструючи, із чим кожен день зіштовхуються лучани з порушеннями зору.
  • 14:00 – обід в закладі харчування, де є в наявності меню шрифтом Брайля.
  • 16.00 - прес-конференція для представників медіа за результатами проведеного соціального експерименту, в якій візьмуть участь учасники експерименту, організатори заходу, незрячі лучани, представники «Генерації успішної дії». Луцька міська рада, каб. 105.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку створили перший тактильний бронзовий макет Луцького замку

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, соціальний експеримент, луцька міська рада
В тему