5 Жовтня 2018
Новини

Коли в луцьких квартирах буде тепло? Опалювальний сезон переноситься?

Коли в луцьких квартирах буде тепло? Опалювальний сезон переноситься?

Наразі немає підстав стверджувати, що опалювальний сезон у Луцьку розпочнеться саме 15 жовтня.

Про це в ефірі на телеканалі UA: Волинь заявив заступник директора ДКП «Луцьктепло» з комерційних питань Віктор Мельник.

Уряд ухвалив рішення з 15 жовтня розпочати опалювальний сезон. Тож у Мельника поцікавилися, коли розпочнуть подачу тепла у Луцьку.

«Початком опалювального сезону вважається період, коли середньодобова температура протягом трьох діб становить нижче 8 градусів. Так само і завершується опалювальний сезон», – зазначив Мельник.

Представник ДКП «Луцьктепло» підкреслив, що підставою для початку опалювального сезону є рішення виконкому Луцької міськради.

«Така дата як 15 жовтня, вона встановлена, щоб унормувати продовженість опалювального сезону, але вона не є сталою. У нас є періоди, коли ми починали опалювальний сезон наприкінці вересня чи наприкінці жовтня», – сказав він.

«Ми не прив’язуємося до конкретного числа, тому що Україна – великий регіон. І навіть якщо прем’єр-міністр каже про 15 жовтня, все-таки він каже, що це рішення має бути місцевих органів», – розповів Мельник.

За його словами, хоча було різке похолодання, але підстав починати опалювальний сезон не було – температура нижче 8 градусів не опустилася.

«Ми не можемо назвати (дату початку опалювального сезону, – ред.). Бо коли ми дивимося прогнози погоди далі, ми бачимо і 20 градусів, 18 градусів. Тобто немає підстав сьогодні говорити, що опалювальний сезон розпочнеться 15 жовтня», – заявив він.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, луцьктепло
В тему