2 Жовтня 2018
Новини

Луцьк зустріне Всеукраїнський фестиваль «Оберіг-2018»

Луцьк зустріне Всеукраїнський фестиваль «Оберіг-2018»

1-3 листопада 2018 року в місті Луцьку вже вдруге відбудеться відновлений Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «ОБЕРІГ-2018». Девіз фестивалю – незмінний: «Без цензури, без халтури».

Про це повідомляє департамент культури Луцької міської ради.

Завдання, які ставить фестиваль, – пошук та підтримка молодих талановитих виконавців у жанрі авторської пісні та співаної поезії, вдосконалення виконавської майстерності, створення якісного музичного продукту для програм радіо, телебачення, концертних організацій.

До участі в конкурсі запрошуються молоді виконавці (від 16 років) – із творами на власні україномовні тексти (авторська пісня), а також виконавці, які мають музичні твори на вірші українських поетів, або ж інтерпретації народних пісень (співана поезія).

Відновлений «ОБЕРІГ-2017», за численними відгуками артистів і глядачів, пройшов надзвичайно вдало і відкрив українському слухачеві та глядачеві ціле сузір’я талановитих виконавців (Зиновій Медюх із Львівщини – Гран-прі фестивалю; Артем Харченко з Поділля – перше місце; Віктор Погуляй із Чернігівщини – Приз глядацьких симпатій, тощо).

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, фестиваль, поезія
В тему

Останні матеріали