30 Вересня 2018
Новини

У Києві безстрашний водій колесив із номерними знаками так званої ДНР

У Києві безстрашний водій колесив із номерними знаками так званої ДНР

27 вересня у мережі Інтернет з’явилося повідомлення про пересування містом Київ автомобілю ПЕЖО-301 із номерними знаками так званої ДНР.

Контррозвідника Служби безпеки України менше ніж за добу встановили місце знаходження автотранспортного засобу, затримали особу, яка керувала авто (громадянина України, колишнього працівника МВС України, у теперішній час представника однієї із українських страхових компаній), та вилучили фейкові реєстраційні номери і документи на транспортний засіб.

Згідно з отриманими від громадянина поясненнями, вказаний автомобіль знаходився з 2014 року в розшуку за лінією Інтерполу, у зв’язку з чим був затриманий на території РФ місцевою поліцією та переданий йому як представнику страхової фірми. Під час перетину російсько-українського кордону він зняв номерні знаки так званої ДНР, але при в’їзді в Київ знову встановив їх, за його словами, «для забезпечення відповідності реєстраційних автомобільних номерів пакету документів на вказану машину, виданих російськими представниками Інтерполу, на випадок зупинки транспортного засобу для перевірки працівниками поліції України».

Співробітниками СБУ встановлено, що працівник страхової компанії свідомо намагався сховати автомобіль після поширення у ЗМІ інформації, що ускладнювало пошук транспортного засобу.

Нині здійснюється комплекс заходів щодо перевірки наданих ним пояснень, а також встановлення його можливої причетності до терористичної діяльності.

У Києві їздило авто на номерах ДНР

У Києві їздило авто на номерах ДНР

Активно обговорюють цю тему на сторінці у Facebook у спільноті «KyivOperativ». Так, користувачі Мережі у групі відзначають, що перед тим як правоохоронці «оперативно» затримали водія на номерах ДНР, він безперешкодно добу катався по столиці. До слова, одна з коментаторів зазначила, що небайдужі громадяни спочатку самі затримали водія. Однак, прочекавши 40 хвилин поліцію, власник авто з номерними знаками так званої ДНР, не дочекавшись копів втік.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, поліція, днр
В тему