27 Вересня 2018
Новини

Кому вигідно, щоб Луцьк був без мера?

Кому вигідно, щоб Луцьк був без мера?

Голова Волинської облради Ігор Палиця, щодо затягування призначення дати виборів мера в місті Луцьку заявляє, що це політичні ігри, на які він не має впливу. Та додає, що вочевидь, головна влада країни не має кандидата, який може виграти в нього.

Власне, про це йшла мова 26 вересня під час прямого ефіру на телеканалі «Аверс», де голова облради відповідав на питання журналістів області.

Ігоре Петровичу, чи бачите ви на посаді мера міста Ігоря Поліщука, який нині на посаді радника Луцького міського голови і чи відомо вам, коли ж власне відбудуться ці довгоочікувані вибори?

«В зв’язку з тим, що мені нічого не відомо про вибори, я навіть не задумувався, хто буде йти на них. Я вже настільки втомився просити всіх, щоб нам призначили вибори , що вже й думати перестав про це. Працює влада в місті і я хочу, щоб вони працювали чесно, щоб не брали хабарі, щоб новий головний архітектор переживав за зовнішній вигляд міста і щоб кожна копійка йшла з користю на розвиток міста. Ну немає у них кандидата, який може виграти в Палиці. Я казав багато разів, я намагаюся бути аполітичним, але я хочу, щоб волиняни жили спокійно і багато. Але, хтось грає в політику і я не можу тут нічого зробити», - відповів голова облради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова Волинської облради обіцяє «воювати» зі столичною владою за кожну копійку

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, вибори, ігор палиця
В тему