24 Вересня 2018
Новини

СБУ злила переговори «донецьких пішаків» в очікуванні розподілу влади Кремлем (аудіо)

СБУ злила переговори «донецьких пішаків» в очікуванні розподілу влади Кремлем (аудіо)

Есбеушники перехопили телефонні розмови ватажків «окремих районів Донецької області», з  яких стає зрозуміло, з  яким нетерпінням «деенерівські пішаки» очікували розпоряджень з Кремля про розподіл влади після ліквідації Захарченка. Ці аудіоматеріали були опубліковані на офіційному сайті силового відомства.

Співробітники Служби безпеки України перехопили розмови лідерів терористичної організації «ДНР» щодо погодження з Кремлем розподілу влади у псевдореспубліці після загибелі колишнього «вождя» ОРДО Олександра Захарченка.

Із цих записів стає зрозуміло, які надії «шахові фігури і фігурки» так званої «ДНР» покладали на рокіровки Москви на полі Донбасу після смерті «посадженого короля». В оприлюднених розмовах ключові постаті ОРДО обговорюють зміни у «владній структурі» псевдоутворення та погодження цих дій з Кремлем.

Так, 6 вересня,  приблизно о пів на сьому вечора, офіційний радник уже загиблого Захарченка – Олександр Казаков – зателефонував Дмитру Трапезнікову, який на той час виконував обов’язки голови так званої «ДНР».

Як стало зрозуміло із розмови, вони, нервуючи, очікували розв’язання «ситуації» Владиславом Сурковим, який є помічником глави РФ Путіна та куратором від Білокам’яної «народних республік» – тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей України.

«Під час спілкування кремлівські “маріонетки” очікують вердикт після відповідної екстреної наради у Москві щодо остаточного затвердження у РФ майбутнього глави “ДНР” та складу “Совета Министров ДНР”, – ідеться у повідомленні СБУ. – Того ж дня близько дев’ятої вечора між (на той час в.о. голови фейкової “ДНР”) Дмитром Трапезніковим та Денисом Пушиліним, який обіймав посаду голови “Народного Совета ДНР”, відбулася ще одна показова розмова. “Товарищі” узгоджували свої дії спільно із «керівником МГБ ДНР” Павленком стосовно якнайшвидшої нейтралізації Казакова (радника Захарченка) через позбавлення його волі. За їхньою інформацією, Казаков у власних цілях планував героїзувати “образ колишнього ватажка “ДНР” та забезпечити збереження влади так званої “групи Захарченка”».

Зокрема, Пушилін у цій бесіді висловлював особисту зацікавленість у негайному усуненні з  дороги авторитетного терориста Тимофеєва (кличка «Ташкент», «особистий гаманець» Захарченка. – Ред.)  шляхом звільнення того з обійманої посади «віце-прем’єра-міністра – міністра доходів і зборів ДНР» за терміновим розпорядженням самого ж Пушиліна.

Цей запис, зроблений через якийсь тиждень після убивства Олександра Захарченка, підтверджує міжусобні чвари між «деенерівськими князьками» і цілковиту залежність маріонеткових ватажків ОРДО від  наказів Москви.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, війна на сході україни, Політика, сбу
В тему