23 Вересня 2018
Новини

Які міста України потрапили до списку найбільш кримінальних у світі

Які міста України потрапили до списку  найбільш кримінальних у світі

Портал Numbeo.com є найбільшою базою інформації про життя людей в різних країнах та окремих містах.

Numbeo представляє актуальні дані про умови життя людей у світі. На цей показник впливають рівень вартості життя, житлові умови, вартість та доступність послуг охорони здоров'я, ступінь забрудненості навколишнього середовища та рівень злочинності.

Три українських міста: Київ, Харків та Львів – увійшли в список найбільш кримінальних міст світу. 

Три українських міста: Київ, Харків та Львів – увійшли в список найбільш кримінальних міст світу.

Про це свідчить оприлюднений на сервісі Numbeo рейтинг найбезпечніших міст планети за 2018 рік.

Київ посідає 130 місце в списку з індексом 47,9, Харків - 139 (46,77), а Львів - 207 з індексом 39,92. Також був представлений індекс безпеки: для Києва 52,1, для Харкова 53,23, для Львова 60,08.

Згідно з цим рейтингом лідером топ безпеки стала столиця АОЕ Абу-Дабі, а найнебезпечнішим містом світу є Сан-Педро-Сула.

Numbeo використовують усереднені дані, що надаються безпосередньо користувачами Мережі, які проживають в тому чи іншому місці планети. Експерти компанії вважають місто безпечним для життя, якщо рівень злочинності знаходиться нижче позначки в 20 балів.

Відзначимо, що всього в рейтингу представлені 327 населених пунктів.

У ТОП-10 найбільш кримінальних міст виявилися також: столиця Венесуели Каракас, столиця Папуа Нової Гвінеї Порт-Морсбі, бразильські міста Форталеза, Сальвадор і Ресіфі, південноафриканські Дурбан, Йоганнесбург і Преторія, і місто Порт-оф-Спейн в Тринідад і Тобаго.

Найбільш безпечним визнано головне місто ОАЕ - Абу-Дабі. У ТОП-10 «найкращих» міст також потрапили: столиця Катару Доха, японські міста Осака і Токіо, канадський Квебек, столиця Сінгапуру, швейцарський Базель, німецький Мюнхен, російський Нижній Новгород і столиця ОАЕ Дубаї.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, львів, харків
В тему