Сoca-Cola планує розширити лінійку продуктів за рахунок марихуани. Зараз йдуть переговори з канадським виробником марихуани Aurora Cannabis Inc. про спільне виробництво нового напою.
Як повідомляє Bloomberg, на даний момент розглядається можливість збагатити напій канабідіолом (КБД). Це речовина, що міститься в марихуані, знижує біль, але не має психоактивного ефекту.
Як повідомив представник компанії Кент Ландерс, цей напрям швидко розвивається, але поки остаточне рішення не ухвалено.
До речі, після того, як стало відомо про плани Coca-Cola, акції виробників канабісу пішли вгору.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Фіктивне працевлаштуваня чоловіків: на Волині директор учбового центру отримав підозру
25 Червня 2026
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Реклама





