18 Вересня 2018
Новини

Британський хлопчак дістав крововилив у очі, коли повторив трюк з YouTube

Британський хлопчак дістав крововилив у очі, коли повторив трюк з YouTube

У Британії підліток, надивившись «відосиків», повторив небезпечну витівку і мало не розпрощався із життям.

В Британії 11-літній хлопчик ледве вижив після того, як спробував із друзями відтворити трюк із популярного ролика на YouTube: втриматися на каруселі, розкрученій колесом мотоцикла.У результаті школяр Тайлер Брум мало не загинув. За словами матері тинейджера, її синові ледве вдалося вижити. Пише «Бі-бі-сі».

Зі слів жінки, Тайлер грався з групою старших дітей на дитячому майданчику, аж раптом комусь із підлітків не сяйнула «чудова» ідея відтворити ролик, бачений ними в Інтернеті.

На відео, яке оприлюднила мати потерпілої дитини, видно, як хлопчик на великій швидкості обертається на каруселі, яку приятелі розкручують за допомогою колеса заведеного мопеда. Швидкість обертання атракціону все зростає. Якоїсь миті Тайлер непритомніє. Тим часом інші діти регочуть, ще не усвідомлюючи, що з товаришем щось не так, а коли збагнули – розбіглися, покинувши Тайлера на майданчику.

Як пізніше зазначили лікарі, унаслідок величезного тиску під час розкручування кров ударила Тайлеру в голову і викликала численні набряки та крововиливи. Зокрема, в дитини луснули судини в обох очних яблуках.

За словами білих халатів, з перевантаженнями такої сили, яке відчув на собі 11-річний Тайлер, стикаються хіба що пілоти винищувачів.

Наразі поліція опитала підлітка, який, імовірно, підбив постраждалого хлопчака на небезпечну витівку.

Постраждалий хлопчик з Великобританії

«Те, що могло комусь здатися безневинними пустощами, закінчилося жахливими ушкодженнями для цього хлопця», – зауважив інспектор поліції селища Таксфорд у графстві Ноттінгемшир – Енді Рук.

Тим часом хлопчина дуже повільно іде на поправку. А білки його очей досі мають криваве забарвлення. «Все, що син бачить, дуже розмите. В нього червоні очі, ноповнені кров’ю». Мама Тайлера звернулася до дітей із застереженням не мавпувати «дурні трюки» із Мережі.

Подібний до цього трюк повторив хлопчак із Британії

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, діти, великобританія
В тему