13 Вересня 2018
Новини

Порошенко став багатшим на мільйон

Порошенко став багатшим на мільйон

Президент України Петро Порошенко отримав 1 мільйон 359 тисяч 658 гривень процентів від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку (МІБ), котрий йому належить.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК. Пише Експрес.

Відсотки були нараховані з п’яти вкладів. До речі, за минулий рік за банківськими вкладами в МІБ він отримав 15 мільйонів 795 тисяч 874 гривень процентів, тоді як на посаді Президента заробив лише 336 тисяч гривень.

Загалом, на банківських рахунках у МІБ глава держави зберігає 25 мільйонів 490 тисяч 771 доларів. Його дружина Марина – 96 тисячі 156 гривень та 4 тисячі 279 євро. Готівкою у Петра Порошенка є 21 тисячі доларів та 60 тисяч гривень.  

У серпні він також отримав 41 мільйон 119 тисяч 511 гривень дивідендів від публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал». Петро Порошенко є кінцевим бенефіціаром цього товариства. Нагадаємо, що МІБ створено 2008 року, його кінцевим бенефіціарним власником є Петро Порошенко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, економіка, президент, петро порошенко, гроші
В тему